54 %

Cisco Transceiver Module CN8ID42AAA

 122,00

1 op voorraad

Email
Artikelnummer: CTE-00000188 Categorieƫn: ,

Beschrijving

Cisco Transceiver Module Gigabit EN SFP LC Connector 1000Base-LX 1000Base-LH 1300nm

Mfr P/N CN8ID42AAA

Extra informatie

Gewicht 0.019 kg
Afmetingen 5.5 × 1.3 × 1 cm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Cisco Transceiver Module CN8ID42AAA” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Got something to discuss?